Toman promo
  O SPOLEČNOSTI    /    REFERENCE    /    KONTAKTY
HORSKÁ KOLA LYŽE UBYTOVÁNÍ PRODUKČNÍ ČINNOST PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY
Úvodní stránka  /  Ubytování

Ubytování

Ubytování Horská chata Hanapetr

Horská chata HANAPETR

Hledáte vhodné místo pro svoji dovolenou? Chcete ji strávit uprostřed nádherné krkonošské přírody, avšak mimo rušná turistická centra, jakými jsou např. Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Jánské Lázně? Hledáte ideální terén pro lyžování, turistiku a vůbec aktivní odpočinek? Přijeďte k nám! Hanapetrova paseka je místo pro skvělou rodinnou dovolenou!
Více...

Penzion Bertík

Penzion BERTÍK

Nový, komfortně zařízený objekt, rozdělený na několik apartmánů vybavených vždy luxusním sociálním zařízením. Penzion Bertík nabídne i té nejnáročnější klientele příjemné chvíle odpočinku ve 2 společenských místnostech vybavených TV/SAT a krbem. K dispozici je venkovní bazén a gril. V blízkosti se nachází golfové hřiště.
Více...

Horská chata Maty

Horská chata MATY

Hostům slouží k ubytování 2 až 5 lůžkové pokoje, každý pokoj je vybaven umyvadlem s teplou vodou, sprcha a WC jsou společné na patře. Přímo v objektu se nachází jídelna se společenskou místností (TV/SAT), která slouží i jako restaurace, kde lze příjemně posedět u baru. Do 20.30 je resturace s obsluhou, poté je možno konzumovat vlastní nápoje (sklo je k dispozici). V létě lze využít letní terasy se stolním tenisem a kriketem.
Více...

Penzion Toman

Penzion TOMAN

Penzion Toman s kapacitou 85 lůžek rozdělených do Dvou až pětilůžkových pokojů s tekoucí teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je vždy na patře. Tato forma ubytování je vhodná pro školy, školky v přírodě, lyžařské výcviky, letní tábory, sportovní soustředění. V naší chatě je hostům k dispozici jídelna, bar s klubovnou TV/SAT, společenská místnost (TV, video, billiards, stolní tenis, travnaté hřiště, ohniště). Dětský lyžařský vlek přímo u chaty v délce 200m a v ceně pobytu. V zimě parkování na centrálním parkovišti, dovoz osob i zavazadel rolbou, v létě parkování přímo u objektu.
Více...

Bezpečná zóna
Flying banner
Čtyřkolky Journeyman
   Copyright © 2006 Toman s.r.o. Všechna práva vyhrazena. E-mail: info@tomanpromo.cz
Web realizoval OCTOPUS