Toman promo
  O SPOLEČNOSTI    /    REFERENCE    /    KONTAKTY
HORSKÁ KOLA LYŽE UBYTOVÁNÍ PRODUKČNÍ ČINNOST PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY
Úvodní stránka  /  Horská kola

Horská kola

Horská kola

Společnost Toman s.r.o. nabízí komplexní servis a podporu při zajišťování seriálů závodů horských kol ve spolupráci s celou řadou partnerů. Jednání s těmito partnery zajišťuje společnost Toman s.r.o. a interesuje je do závodů pomocí aktivní propagace jejich výrobků nebo služeb.

Bezpečná zóna
Servis kol zajišťován ve spolupráci s Author
Mytí kol zajišťováno ve spolupráci s BOSCH
Zdravotní servis zajišťován ve spolupráci s IBI
Relax, výrobce sportovních brýlí
Hannah, výrobce sportovního oblečení
Loap, výrobce sportovního oblečení

Mytí kol

Služba je zajišťována odborným personálem BOSCH a je prováděna v zabezpečeném prostoru s profesionální mycí vysokotlakou technikou a stojany pro mytí kol třemi vysokotlakými čističi BOSCH. Služba je standardně funkční v den závodu od 9 do 17 hodin a kapacita mytí je přibližně 60 kol za hodinu, tedy asi 480 kol za celou akci. O systému fungování této služby jsou účastníci závodu informování při akreditacích a moderátorem akce a pro účastníky závodu je ZDARMA.

Servis kol

Služba je zajišťována odbornými cyklistickými mechaniky firmy AUTHOR a je prováděna v zabezpečeném prostoru. Služba je standardně funkční v den závodu a systému fungování jsou účastníci závodu informování při akreditacích a moderátorem akce. Servis je doplněn stánkem s prodejem cyklo součástek, vybavení a náhradních dílů, který funguje pro všechny zájemce z řad účastníků akce, přednostně však jako zdroj náhradních dílů. Servisní práce jsou pro účastníky závodu ZDARMA, zákazník servisu platí pouze použité náhradní díly.

Zdravotní servis

Společnost Toman s.r.o. zajišťuje ve spolupráci se společností IBI, spol., s r.o. - distribuce léčiv, stan první pomoci s profesionálním sportovním lékařem. Ve stanu je poskytována první pomoc, tedy ošetření lehkých zranění, například ošetření odřenin nebo šití tržných ran, a také poskytováno poradenství v následné péči o zranění a zdravotní poradenství v péči o extrémně namáhaný organismus sportovců. Dále je zajištěn také stan s profesionálním sportovním masérem, kde je poskytována první pomoc pro extrémně namáhaná a znavená těla sportovců po závodě , tedy sportovní a hlavně regenerační a rekondiční masáže extrémně namáhaných tělesných partií závodníků, a také poradenství v následné péči o svalové problémy a zdravotní poradenství v péči o extrémně namáhaný organismus sportovců. Obě tyto služby jsou standardně funkční v den závodu od 9 do 17 hodin a pro účastníky závodu jsou ZDARMA.

Společnost Toman s.r.o. se podílí například na závodech:
Bezpečná zóna
Flying banner
Čtyřkolky Journeyman
   Copyright © 2006 Toman s.r.o. Všechna práva vyhrazena. E-mail: info@tomanpromo.cz
Web realizoval OCTOPUS