Toman promo
  O SPOLEČNOSTI    /    REFERENCE    /    KONTAKTY
HORSKÁ KOLA LYŽE UBYTOVÁNÍ PRODUKČNÍ ČINNOST PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY
Úvodní stránka  /  Terénní čtyřkolky

Terénní čtyřkolky

Čtyřkolky

Od roku 2004 jsme autorizovaným prodejcem profesionálních užitkových čtyřkolek Journeyman. V našem showroomu JourneyMan Station - Sever naleznete kompletní sortiment čtyřkolek Journeyman včetně široké nabídky příslušenství.

Journeyman není jen pouhé slovo. Journeyman znamená v angličtině "cestovatel". Journeyman také znamená "zkušený dělník". Ale mnohem zajímavější je, co znamená Journeyman v češtině. V té je Journeyman stroj s velmi dobrou pověstí. Stroj, jehož kvalita byla prověřena v nejtvrdších testech. Stroj, který dlouhé roky těžce pracuje v mnoha firmách. Stroj, který se úspěšně zúčastňuje mnoha offroad závodů. Stroj, na který se můžete spolehnout. Journeyman prostě znamená kvalitu. Nejlepší možnou kvalitu strojů, servisu a příslušenství. Nejlepší možnou kvalitu, kterou jsme schopni poskytnout...

Našim zákazníkům nabízíme možnost zapůjčení čtyřkolek na firemní, propagační a teambuildingové akce.

Kompletní ceník Journeyman ke stažení zde (pdf)

Journeyman

169.800 Kč

JourneyMan 510RX Gladiator - 4WD

Zcela novou a vpravdě revoluční generaci strojů reprezentuje tento model. Od ostatních strojů své kategorie se liší prakticky ve všem. Vodou chlazený, mohutný a vysoce výkonný motor o objemu 500 ccm, nezávislé zavěšení všech kol, odolný podvozek, propracovaný design a mnoho dalších vylepšení dělají tento stroj velmi mimořádným. Silniční homologace je samozřejmě součástí výbavy. RX510 je stroj určený pro nejnáročnější zákazníky a pro nejnáročnější použití.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

doprodej - cena na vyžádání

JourneyMan 310LC Stormer - Off Road II

Extra robustní off-roadový stroj pro každý terén a každou práci. Extrémní odolnost a příznivá cena - to je model Stormer 310LC. Je to ideální stroj pro každého, kdo požaduje kvalitní terénní stroj vybavený SPZ-kami. Stormer je vybavený dle požadavků české a evropské homologace a splňuje normu EURO2. Je určen jak do velmi náročného terénu, tak i pro pohodlnou a svižnou jízdu na běžných silnicích. Vybavený českými doplňky a úpravami zvyšujícími spolehlivost, odolnost a životnost stroje (Off Road II úpravy). Je určen pro přepravu dvou osob.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

od 124.900 Kč

JourneyMan 320LC Stormer - Off Road II

Výroční model společnosti Linhai. Zaujme zejména praktickými kompozitními nosiči a designovými předními světlomety. Přední nosič je vybaven rozměrným úložným boxem. Technicky tento model vychází z modelu LC310. Vybavený českými doplňky a úpravami zvyšujícími spolehlivost, odolnost a životnost stroje (Off Road II úpravy). SPZ jsou v ceně.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

od 119.900 Kč

Linhai 300 - Economy 2WD/4WD

Základní model továrny Linhai, jehož koncepce byla podřízena nízké ceně. Je nabízen na základě poptávky po nejlevnějších strojích. Je určen především do hobby sektoru a pro základní použití. Model Economy je nejzákladnější model v naší nabídce a neobsahuje žádná vylepšení typická pro modely řady Off Road II. SPZ jsou v ceně. Tento model je plně shodný s reimportovanými modely prodávanými pod značkou Explorer, Big Ranger atd.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

134.900 Kč

AIE Magmax 275

Vlk v rouše beránčím? Ne! Bestie v rouše bestie. Agresivní design přikrčené šelmy nenechává nikoho na pochybách o sportovním srdci tohoto stroje. Nový Magmax 275 byl zkonstruován aby probudil emoce svého pilota a ohromil ostatní. Jeho šířka, délka a velmi nízké těžiště zaručuje mimořádnou jízdní stabilitu a snadnost řízení i v extrémních situacích. Jeho spolehlivý a dostatečně výkonný motor umožňuje dynamické rozjezdy a výborné jízdní výkony. Ostré, plně hydraulické brzdy jsou schopny stroj bezpečně zabrzdit téměř v každé situaci. Použité závodní pneumatiky se starají o výbornou adhezi a plnou kontrolu jezdce nad strojem.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

134.900 Kč

AIE 4-Cross 200

od 99.900 Kč

4-Cross 200 - vysoce výkonný model turistické a pracovní čtyřkolky společnosti AIE je mohutným a netrpělivě očekávaným rozšířením užitkové řady. Prvotřídní zpracování, nejvyšší možná kvalita všech komponent, dospělé rozměry stroje, pokročilý inovativní design AIC a výrazná inspirace designem terénních vozů každého zaujmou na první pohled. S takovou užitnou hodnotou, kterou Vám tento mohutný a pohodlný stroj nabízí můžete zvládnout téměř cokoliv!

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

od 57.800 Kč

AIE Magmax 50/100

Magmax je kvalitní sportovní model pro mládež. Jeho agresivní a stylový vzhled poskytuje jezdci skvělý pocit rychlosti a hbitosti. Design stroje Magmax je navržen ve sportovním stylu. Ten podtrhují i použité dynamické 2-taktní motory 50/90/100 ccm vybavené elektrickým a mechanickým startérem a automatickou převodovkou. Bezpečnostní prvky stroje neumožňují provoz bez kontroly majitele a automaticky odpojí motor při ztrátě jízdní kontroly na strojem.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

od 57.800 Kč

AIE 4-Cross 50/100

4-Cross je lehký užitkový model s důrazem na jeho snadnou použitelnost a udržovatelnost. Je navržen v designu terénních 4x4 vozů. Jeho prodloužený rozvor a rozchod výrazně přispívají k vysoké jízdní stabilitě. Ten je podpořen i použitými dynamickými 2-taktními motory 50/90/100 ccm vybavenými elektrickým a mechanickým startérem a automatickou převodovkou. Bezpečnostní prvky stroje neumožňují provoz bez kontroly majitele a automaticky odpojí motor při ztrátě jízdní kontroly na strojem.

Mám zájem o tuto čtyřkolku...

Akce Journeyman
Bezpečná zóna
Flying banner
Čtyřkolky Journeyman
   Copyright © 2006 Toman s.r.o. Všechna práva vyhrazena. E-mail: info@tomanpromo.cz
Web realizoval OCTOPUS